Naujienos

ANIMACIJOS MAGIJA - MUZIKINIS SPEKTAKLIUKAS VAIKAMS

Muzikinis spektakliukas vaikams su populiariausiais viso pasaulio, vaikams puikiai pažįstamais, animacinių filmukų veikėjais. Pamatysime kokius nuotykius gali patirti animacinių filmukų herojai netikėtai susitikę vienoje scenoje. Ar padės kas nors vėžliukui nindzei padaryti dovaną savo broliams? Ir kas nutiks sutikus raganą? Jūsų lauks nuotykių, muzikos, dainų ir šokių, vaizdų ekranuose, spalvingas pasirodymas.
Spalvingais kostiumais pasipuošę veikėjai vaikus kvies būti ne tik žiūrovais, o taip pat ir pasirodymo dalimi. Kiekvienas norintis galės prisijungti prie šokių atliekamų pagal populiariausias animacinių filmukų dainas. 
Pasirodymas sukurtas atsižvelgiant į tai kas patinka vaikams ir kas traukia jų dėmesį. Tai puiki pramoga vaikams, kuri paliks labai gerus įspūdžius. Po spektakliuko žaidimai ir fotosesija su veikėjais.
Skirta vaikams - 2-10 metų.
Spektakliuko kaina 6 eur. Į kainą įskaičiuota: spektakliukas, žaidimai su veikėjais ir fotosesija, neriboto laiko apsilankymas žaidimų kambaryje. Galite atvykti kada norite ir likti iki 20:00. Pasirodymo pradžia 18:15. Paskubėkite, nes bilietų kiekis labai ribotas, o juos galite įsigyti atvykę į žaidimų kambarį esantį PC „Babilonas“ jau nuo sausio 18 dienos, o jei Vilniuje, atvykite į žaidimų kambarį esantį PC "Mada"
Vasario 15 dieną žaidimų kambaryje "Saulutė vaikams" , Panevėžyje, PC "Babilonas" 18:15
Sausio 30 dieną žaidimų kambaryje "Saulutė vaikams", Vilniuje, PC "Mada" 18:30


 

Kaip surengti linksmą vaiko gimtadienį?

Kaip surengti linksmą vaiko gimtadienį?

Geg 9, 2016

Vaikams gimtadieniai yra viena smagiausių švenčių, tačiau kaip surengti linksmą vaiko gimtadienį, kuriuo jis būtų...

Skaityti daugiau