Renginiai vaikams

Mumis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės ir savivaldybės. Kūrėme ir organizavome vaikų užimtumo zonas daugelyje miesto švenčių, Bitėlande, Velomaratonuose, jojimo varžybose Harmony park'e, Omnitel naujo prekinio ženklo pristatymo renginiuose, organizavome parduotuvių tinklo IKI darbuotojų vaikų pažinimo su įmone renginį, prekybos centre Panorama organizavome vaikų renginį, prekybos centre Mada kalėdinius ir velykinius pasirodymus, spektakliukus, taip pat, kūrėme vaikų teminius vaikų kampelius su pasakų personažais restoranuose Vilniuje ir Trakuose, organizavome naujametinius vaikų užimtumo renginius pramogų kompleksuose Le Meridien, Margis, Apvalaus stalo klubas, Tony resort ir tai tik dalis mūsų veiklos rezultatų. 

Naujiena:
Šokio spektaklis "Miško pasaka"
Pagal populiariausias Lietuviškas daineles miško žvėreliai: lapė, meškutis ir boružėlė šoks nuotaikingus šokius pasakojančius vaikams apie žvėrelių gyvenimą miške. Pamatysite su kokiais rūpesčiais ar kokių linksmybių patiria miško gyventojai. Pasirodymo metu vaikai galės ne tik stebėti, bet ir dalyvauti kartu šokdami su žvėreliais. Siužetas, šokiai ir dialogai pritaikyti vaikams pagal amžių (2-6 metai), kad ispūdžiai ir nuotaika paliktų įspūdį mažiesiems žiūrovams.
Spektakliuką papuoš miško tematikos dekoracijos bei projektoriaus pagalba ekrane kuriami miško vaizdai. Taip pat, dėmesį patrauks miško veikėjų kostiumai. O spektakliukas taps dar įdomesniu jei tėveliai prisijungs pajudėti kartu su atžalomis. 
Pabaigoje pasirodys Kalėdų Senelis, kuris kartu su miško žvėreliais įteiks dovanas vaikučiams.
Linksma fotosesija su herojais.
Spektakliukas skirtas vaikams, kurių amžius 2-6 metai. 
Viso trukmė ~60min.

Animacijos šou
Interaktyvus šou vaikams su populiariausiais viso pasaulio, vaikams puikiai pažįstamais, animacinių filmukų veikėjais. Pamatysime kokius nuotykius gali patirti animacinių filmukų herojai netikėtai susitikę vienoje scenoje. Spalvingais kostiumais pasipuošę veikėjai vaikus kvies būti ne tik žiūrovais, bet ir pasirodymo dalimi. Kiekvienas norintis galės prisijungti prie šokių atliekamų pagal populiariausias animacinių filmukų dainas. 
Pasirodymas sukurtas atsižvelgiant į tai kas patinka vaikams ir kas traukia jų dėmesį. Tai puiki pramoga vaikams ir jų tėveliams, kuri paliks labai gerus įspūdžius.
Skirta vaikams - 2-10 metų.
Pasirodymo pabaigoje pasirodys Kalėdų Senelis su dovanomis vaikučiams.
Fotosesija su animacinių filmukų personažais ir Kalėdų Seneliu.
Viso trukmė ~60min.

Kūrybinės dirbtuvėlės su pasirinktais personažais: http://saulutevaikams.lt/personazai .
- Veidukų paišymas;
- Balionų lankstymas;
- Mini disco vaikams (šokiai ir dainelės);
- Komandiniai žaidimai, estafetės;
- Milžiniški muilo burbulai;
- Lipdymas iš modilino.

Jei organizuojate šventę, viešą ar privačią, kreipkitės ir mes Jums pasiūlysime geriausias idėjas ir kūrybišką bendradarbiavimą.

Skambinkite telefonu 868579722 arba rašykite el.paštu info@saulutevaikams.lt