Apie mus

Mes be galo mylime vaikus, todėl visada stengiamės sukurti ypatingą vietą vaikų šventėms, kurioje jausitės kaip namie. Bet priešingai nei namie, už Jus bus viskas padaryta ir nereikės rūpintis buitiniais dalykais. Mūsų žaidimų kambariai pasižymi erdvumu, švara ir patogumu. Pas mus galite rasti atskirą, privatų tualetą, todėl nereikia bėgioti po visą prekybos centrą. Pas mus galite rasti atskirą virtuvėlę, kurioje galite pašildyti maistą, išsivirti arbatos ar kavos, taip pat kambariuose rasite ir vystymo stalus, ir maitinimo kėdutes. Parkavimas prie pat durų, klimato kontrolė visais metų laikais, o ką jau kalbėti apie vaikučių pamėgtas žaidimų erdves...

Mūsų personažai, kurių pasiūloje turime daugiau nei 30, nuolatos dalyvauja apmokymuose, kuria naujas programas. Būtent patys nuo to ir pradėjome, kai pradėjome vaidinti savo brolių ir seserų gimtadieniuose, o vėliau ir privačiose šventėse, todėl puikiai žinome veiklos subtilybes. 

Tėvelių patogumui įrengėme vaikų švenčių planavimo krautuvėlę. Tad atvykę pas mus galite ne tik rezervuoti šventę, tačiau ir užsakyti tortus, personažus, bei teminę šventinę atributiką. Mūsų parduotuvėje didelis pasirinkimas teminių vienkartinių indų, dekoracijų ir papuošimų.

Tėvelių patogumui įrengėme pieno barą, tad galite atvykti paskanauti pieniškų koktelių ar kavos, kol Jūsų vaikučiai išdykaus. Taip pat suteikiame laisvę tėveliams pasirinkti, ar jie nori viską atsinešti ir ruošti patys, ar vis dėlto nori pasinaudoti mūsų paslaugomis ir viską užsakyti pas mus.
 
Šiuo metu mūsų žaidimų kambariai įsikūrę prekybos centre "Mandarinas" ir prekybos centre "Mada".

Mes mylime savo darbą ir tik Jūsų dėka galime kurti tokias nuostabias šventes.
Su meile, „Saulutė vaikams" :)

 

Keletas filmukų iš švenčių:

Vaikų šventės
Vaikų gimtadienis žaidimų kambaryje