Teminiai gimtadieniai

Teminiai gimtadieniai – ar gali būti kas nors šauniau už gimtadienį, kuriame su vaikais žaidžia bei šėlsta vienas iš mūsų personažų ir visa aplinka atitinka pasirinktą personažą? Indėniški valgiai, piratiškas stalo padengimas ar princesiškas tortas gali būti paruošti Jūsų šventei. Jums tereikia išsirinkti ir leisti savo vaikams šėlti fantazijų pasaulyje. Galime pasiūlyti daugiau nei 50 temų. 
 

Teminis stalo serviravimas:

Jūsų patogumui, žaidimų kambariuose, įrengėme vaikiškos šventinės atributikos krautuvėlę, tačiau taip pat, galite viską užsakyti ir internetu www.sventesvaikams.lt . Galimybė pristatyti į Jūsų nurodytą vietą.

 

 

Vaikiški karnavaliniai kostiumai:

Vaikai mėgsta puoštis, mėgsta persirengti jų pamėgtais herojais, todėl atlaisvinkite vaikų vaizduotę ir leiskite jiems įsijausti su mūsų siūlomais karnavaliniais kostiumais: piratais, princesėmis, superherojais ar pasakų personažais. Visi mūsų kostiumai yra licenzijuoti, todėl geriausia vieta rasti kostiumus iš filmų, pasakų, animaciniu filmukų yra pas mus !  Daugiau informacijos www.sventesvaikams.lt/vaikiski-kostiumai

 

Spektakliukai vaikams:

1.“Raudonkepuraitės kelionė“ , tai muzikinis spektaklis kuriame pasakojama apie Raudonkepuraitės keliones po pasakų mišką, kuriame ne tik dalyvauja kitų pasakų herojai, bet ir puikiai nupasakojama pasakų svarba šiandieniniame pasaulyje...

2. „Jonukas ir Gretutė“. Brolių Grimų pasakoje Jonukas ir Gretutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus...

3. „Karlsonas ir Mažylis“ - kol esame maži, viskas yra įmanoma, nes mes tikime tuo ką darome- šis spektaklis apie tai, apie vaikus, kurių tikėjimas priverčia skraidyti ir apie suaugusius, kurie vis dar turi ‘motoriukus‘, tačiau užmiršo apie tai! Tad ateikite į skraidymo pamokas su tais, kurie yra pačiame jėgų žydėjime ir mes pakeisime Jūsų 'motoriukams' tepalus!

4. Lėlių teatriukai – "Trys paršiukai" arba  "Pagrandukas"

5. "Klounas Vytukas" ne tik rodo įvairius pokštus ir stebuklus su savo mažaisiais keturkojais draugais, bet ir atlieka įvairius cirko numerius.

6. "Žaisliukų istorija" – spektakliukas ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, kuriame pasakojama apie mergaitę ir tai, kaip ji elgėsi su savo žaisliukais. Realios gyvenimo situacijos persipina su stebuklingų personažų įsiskišimu. O kaip gi pasakos be stebuklų.

7. "Katinas Murkis" – Šiam katinui vos pasirodžius neliks nei vieno abejingo, o kur dar daugybė linksmų nutikimų bei nesusipratimų. Šiame spektaklyje bus daug juoko bei šėlionių, kurios vaikams tikrai patiks. Juk tai pats linksmiausias katinas, tad ir nuotykiai su juo bus įpatingai linksmi.

8. "Pepė Ilgakojinė" – Pepės turbūt jau niekam nereikia pristatinėti, tai visiems puikiai pažįstama išdykusi bei drąsi mergaitė. O šiame spektkalyje pamatysime dar niekur neregėtus Pepės nuotykius, į kuriuos bus įtraukti ir jo žiūrovai. Na ar pasiruošę nuotykiams?

9. "Princesė ir Burundukas" –Spekatakliukas tiems, kas mėgsta pasakas apie stebuklus, princeses ir princus. Pamatysime kokios kartais užsispyrusios ir drąsios gali būti princesės. Šioje pasakoje pamatysime ir ką gali padaryti gera princesės širdis ir truputį kvaištelėjusios fėjos kerai. J

10. "Pelenė" – Puikiai pažįstama pasaka, kuri patiks ir mažiesiems ir jų tėveliams. Dar kartelį galėsite pasidžiaugti šia pasaka. Juk tokių gražių pasakų niekada nebūna per daug, tad pasinerkime į tą stebuklingą ir kupiną meilės pasaką. 

Spektakliukų trukmė ~ 30-35 min.

Po spektakliukų linksmieji pasakų personažai žais su vaikais žaidimus: 
1. Mini disco arba, 
2. Muilo burbulų fiesta arba, 
3. balionų lankstymas, vaikų veidelių paišymas, paveikslų kūrimas , šokiai , dainos ir kt.,  
Pasirinktinai pagal vaikų amžių , pomėgius. 
Bus ne tik linksma, bet vaikai išmoks daug naujų žaidimų ir linksmai praleis laiką. 
Užsiėmimų trukmė ~ 45min.

Kainos

  Žaidimų kambaryje  Vilniuje Kitame mieste
"Raudonkepuraitės kelionė"  200 Eur    250 Eur    250 Eur  + kuras
"Jonukas ir Gretutė" 180 Eur   230 Eur    230 Eur + kuras
"Mažylis ir Karlsonas" 180 Eur    230 Eur    230 Eur + kuras
Pelenė 180 Eur    230 Eur    230 Eur + kuras
Klounas Vytukas 150 Eur    180 Eur    180 Eur + kuras

 * kainos viešiems pasirodymams yra kitokios

Kontaktai

Daugiau info telefonu arba el.paštu:
+37068579722
info@saulutevaikams.lt