Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kiek kainuoja surengti vaiko šventę?

  Vaiko šventės kaina priklauso nuo labai daug detalių. Visų pirma diena ir šventės trukmė. Antra kiek svečių planuojate. Patalpų kaina nuo svečių skaičiaus nekinta, tačiau kinta serviravimo, maisto, torto kiekiai, automatiškai ir kaina. Tai yra labai individualus dalykas, kadangi galite užsakyti tik šventės vietą ir viską atsinešti patys, arba galite užsakyti pilną šventės paketą su personažais, temine atributika, maistu, bei kitomis atrakcijomis. Patalpų kaina nuo 68 eur, personažas nuo 25 eurų. 
 • Kada reikia užsakyti šventės vietą?

  Kuo anksčiau užsakysite, tuo bus ramiau. Kadangi galėsite rinktis tokį laiką kada norite, o ne kada yra laisva, jeigu yra laisva. Rekomenduojame prieš mėnesį.
 • Prieš kiek laiko galime atvykti pasiruošti šventei?

  Prieš savo vaiko šventę galite atvykti 15-20 min. kad galėtumėt pasiruošti. Rekomenduojame užsakyti šventės paruošimo paslaugą t.y. stalo serviravimą, papuošimą, tuomet prieš šventę ir po šventės nereikės niekuom rūpintis. Maistą galėsite atvežti iš vakaro arba iš ryto, kurį papjaustysime, jei reikia, ir paserviruosime. Paslaugos kaina nuo 12 iki 20 eurų.
 • Ar galime gauti nuolaidą?

  Taip, galite, švenčiant antrą kartą bet kuriame mūsų žaidimų kambaryje taikome 5% nuolaidą, švenčiant trečią ir daugiau kartų, nuolaida vis didėja. Taip pat, kartais darome nuolaidų lietų, tad sekite mūsų facebook paskyrą https://www.facebook.com/saulute.vaikams/

Vaikų žaidimų kambario taisyklės