Darželių išleistuvės

Ne už kalnų Jūsų vaikučiai žengs žingsnį į mokyklą ir išgirs pirmąjį skambutį. Tad skubėkite padaryti paskutinę dieną darželyje nepamirštamą. Tegul darželio nuotaikos, draugai ir nepaliaujamos linksmybės išlieka Jūsų vaikučių atmintyje ir mokyklos suole. Mūsų personažai parengs tikrą lobio ieškojimo žygį su pavojingais iššūkiais ir nenutylančiom dainom. Galime švęsti Jūsų pasirinktoje vietoje: mūsų žaidimų kambaryje, darželyje ar kitoje Jūsų nurodytoje vietoje.

Mes siūlome Jūsų vaikams skirtingas programas:

  1. Piratų lobio ieškojimas. Ši programa skirta tikriems narsuoliams, drąsuoliams ir nuotykių trokštantiems vaikams! Piratai parengs užduotis ir mįsles, kurias vaikai įveikdami galės priartėti prie lobio vis arčiau ir arčiau.
  2. Indėnų išleistuvės. Tikrų indėnų išleistuvės . Šios programos metu vaikai išmoks indėniškų šūkių, turės sugalvoti savo genties pavadinimą ir atlikti indėniškas užduotis su indėniškom dainom! Visų mažųjų indėnų pagalba atsiras seniausios indėnų genties paslėpta mįslė...
  3. Pepės ir klouno Linksmučio pamokėlės. Šios pamokėlės yra labai svarbios jauniesiems Pepės ir Linksmučio draugams, nes jų dėka vaikai galės daug juoktis, linksmai įvykdyti užduotis, kurias parengs pašėlę personažai, ir, žinoma, galės surasti smagius prizus, kurie dingo dėl Linksmučio neapdairumo.

Kaina:

Išdykusių ir nepakartojamų nuotykių trukmė : nuo 1val. iki 1,5val. Linksmybių kaina : 150 eur. (Į šią kainą įskaičiuoti diplomai vaikams)

Papildomi smagumai :

  • Pasirinktas tortas – 28eur/1kg
  • Prizai/ dovanėlės vaikams – 5eur/vnt
  • Helio balionai- 1vnt.- 1,5 eur.

Kontaktai:

+37068579722
info@saulutevaikams.lt