Naujienos

Kaip surengti linksmą vaiko gimtadienį?

Kaip surengti linksmą vaiko gimtadienį?

Vaikams gimtadieniai yra viena smagiausių švenčių, tačiau kaip surengti linksmą vaiko gimtadienį, kuriuo jis būtų patenkintas? Štai keletas žingsnių, kurie padės viskam tinkamai pasiruošti.

Programa. Jeigu jūsų vaikas jau šneka ir gali išreikšti savo nuomonę, būtinai leiskite jam prisidėti prie šventės organizavimo, taip ne tik lavinsite vaiko organizacinius sugebėjimus, bet ir jis galės didžiuotis prisidėjęs prie savo gimtadienio šventės surengimo. Reikėtų iš anksto numatyti vaikų veiklą, nes vaikai atvirkščiai nei suaugusieji trumpai išbūna vienoje vietoje, todėl reikėtų numatyti jiems pakankamai veiklos, žaidimų, kuriais jie susidomėtų. Galite pasikonsultuoti su vaikų švenčių organizatoriais arba programą sugalvoti patys.

Gimtadienio tema. Gimtadienis, kuris turi tematiką atrodo ne tik patraukliau, bet ir smagiau. Paprašykite, kad visi vaiko gimtadienio dalyviai apsirengtų pagal iš anksto numatytą aprangos kodą, atitinkamai parinkite šventės atributiką, dekoracijas, maistą, gėrimus ir pan. Vaiko gimtadienis gali turėti tematiką atsižvelgiant į jūsų vaiko pomėgius, berniukai mėgsta piratų, jūreivių tematiką, žmogaus voro ar kitų pasakos herojų, mergaitės – princesių, fėjų ir pan.Teminiai gimtadieniai ne tik pagyvina visą gimtadienio atmosferą, bet ir lavina vaikų vaizduotę. Jeigu turite galimybę, pasirūpinkite, kad šventėje būtų ir herojai iš pasakos arba žmogus dėvintis kostiumą pagal gimtadienio temą, mini spektakliukas arba žaidimai pagyvins gimtadienį ir suteiks vaikams daug džiaugsmo.

Pakvietimai. Jeigu neturite daug laiko lengviausia paskambinti vaiko draugų tėvams ir pakviesti juos į gimtadienio šventę, tačiau pasistenkite būti originalesni, sukurkite smagų pakvietimą, kuris atitiktų gimtadienio tematiką ir išsiųskite jį visiems svečiams elektroniniu paštu, o geriausia, žinoma, būtų tokie kvietimai, kuriuos svečiai gautų tiesiai į rankas atviruko pavidalu. Taip svečiai gautų išsamią informaciją apie šventės laiką bei vietą.

Gimtadienio dekoracijos. Vaikų gimtadieniai privalo būti spalvingi ir smagūs, todėl jeigu švenčiate namuose, pasirūpinkite ir gimtadienio dekoracijomis, tai gali būti balionai, popierinės girliandos, plakatai ir pan. Jeigu vaiko gimtadienio švente pasirenkate švęsti vaikų žaidimų kambaryje arba kavinėje, iš anksto su darbuotojais suderinkite gimtadienio papuošimus, jie neabejotinai pagyvins gimtadienio aplinką bei svečių nuotaikas.

Tortas. Koks gi vaiko gimtadienis be torto. Jeigu sugalvojote gimtadienio temą, pasirūpinkite, kad ji atsispindėtų ir ant torto.

Vaišės. Pasistenkite, kad vaikų stalas būtų ne vien gražus, bet ir sveikas. Galite patiekti sūrio lazdelių, gražiai supjaustytų vaisių ir daržovių, juk vaikams dažnai svarbus ir maisto pateikimas ne tik skonis. Kadangi vaikai daug geria pasirūpinkite ir gėrimų gausa: vaisvandeniais, sultimis, vandeniu.

Nuotraukos, video filmas. Pasirūpinkite, kad visos šventės akimirkos būtų įamžintos nuotraukose arba video filmuke, kuris visada primins jūsų vaikui apie jo smagų gimtadienio vakarėlį.

atgal